MISCELLANEOUS / Rugs / Röllakan carpet 6115912
nr 611 5912
RÖLLAKAN CARPET
sign MMF, Märta Måås Fjetterström, 285x200,
sign MMF, Märta Måås Fjetterström, 285x200
Condition: slitage, skador
10000
SEK 8100
Monday November 23 2009
at 16:00:00
7.700 kr
8.000 kr